damian.idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Daca se poate as dori unban, iZoD

2 participan?i

In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty Daca se poate as dori unban, iZoD

Mesaj  artik-hawk Lun Mar 17, 2008 10:19 pm

M-am reapucat de cs acum 2 luni si am jucat pe damian de atunci.Mi-a placut serverul si asa ca am ramas.Intr-o zi am intrat eu cu coade, recunosc pt a vedea ce sunt alea.Mi-am luat ban, desi nu era nici un admin pe server la acel moment.Imi cer mii de scuze, si daca se poate as dori sa imi fie scos banul, pt ca promit ca nu voi mai folosi cheaturi iar daca cumva apar suspiciuni va trimit orice poza care o facetzi.Va multumesc.(legat de ban cineva i-a zis unui admin, iar asa am luat eu ban).Cu tot respectul pt stafful de administrare a serverului , iZoD.

artik-hawk

Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/03/2008

Sus In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty haha

Mesaj  Kellerman Mar Mar 18, 2008 10:55 pm

a revederci ma' bro Basketball pe mine m-ai mintit ca a fost fractu acuma ca ai vrut sa vezi cum e......oricum asa ramai cu banip permanent sicam asta e.....coadele nu sunt bune deci nu merita incercate;) cyclops
Kellerman
Kellerman

Mesaje : 18
Data de înscriere : 25/01/2008
Varsta : 33

Sus In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty Ok.....

Mesaj  artik-hawk Mier Mar 19, 2008 4:21 pm

Ok multumesc oriqum , pt k mi-a palcut sa joc pe sv damian.Va urez succes in continuare.Bafta la fraguri Kell Smile

artik-hawk

Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/03/2008

Sus In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty Kell poate tousi inca o sans...

Mesaj  artik-hawk Mier Mar 19, 2008 4:36 pm

Stiu sunt vinovat de faptul ca am utilizat un cheat, insa am realizat ca am gresit si privind in urma cred ca as mai merita o sansa: 1- nu am injurat nicodata pe nimeni pe server 2-am fost respectuos cu toata lumea(de la adminii pana la playerii) 3-niciodata nu am acuzat pe cineva ca are avea cheaturi(chiar daca imi luam head dupa head sau eram omorat prin cutii, pt ca am considerat ca nu este treaba mea daca acela e codat sau nu) 4-a fost singura si ultima oara cand am avut cheaturi.Te-as ruga sa imi mai dai o sansa kell, te rog mult. iZoD

artik-hawk

Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/03/2008

Sus In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty Kell.....

Mesaj  artik-hawk Vin Mar 21, 2008 8:00 pm

Deci cineva mi-a scos bannul iar dupa 2 zile m-am trezit iar cu ban de la kell.no comment....

artik-hawk

Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/03/2008

Sus In jos

Daca se poate as dori unban, iZoD Empty Re: Daca se poate as dori unban, iZoD

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum