damian.idle.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mesaj pentru Damian

+2
Kellerman
Boss Elementss
6 participan?i

In jos

Mesaj pentru Damian Empty Mesaj pentru Damian

Mesaj  Boss Elementss Joi Mar 13, 2008 2:10 am

Eu joc C.S. de cand poate multi de pe server nici nu erau nascuti ori sugeau la mama lor. Nu am jucat nicidata cu coduri, nici macar nu stiu ce sunt alea poze pe care le vrea kellerman, eu joc simplu, traditional si curat, respectand regulile jocului. Nu ma campez, nu fug dupa fraguri, nu vreau admin, nici macar nu comunic pe server, sunt prea batran ca sa ma cert cu copii. Daca eu imi vad de traba, de ce altii au grija mea? Am gasit serverul asta si vreau sa joc pe el, daca e loc si pentru mine e bine , daca nu, gasesc altul nu e problema. Dar vreau un raspuns, iar daca e favorabil, vreau sa fiu lasat in pace, daca nu, va doresc toate bune.

Boss Elementss

Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/03/2008

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty cool

Mesaj  Kellerman Vin Mar 14, 2008 8:32 am

Boss Elementss a scris:Eu joc C.S. de cand poate multi de pe server nici nu erau nascuti ori sugeau la mama lor. Nu am jucat nicidata cu coduri, nici macar nu stiu ce sunt alea poze pe care le vrea kellerman, eu joc simplu, traditional si curat, respectand regulile jocului. Nu ma campez, nu fug dupa fraguri, nu vreau admin, nici macar nu comunic pe server, sunt prea batran ca sa ma cert cu copii. Daca eu imi vad de traba, de ce altii au grija mea? Am gasit serverul asta si vreau sa joc pe el, daca e loc si pentru mine e bine , daca nu, gasesc altul nu e problema. Dar vreau un raspuns, iar daca e favorabil, vreau sa fiu lasat in pace, daca nu, va doresc toate bune.
1.daca aveai varsta care minti u ca oa ai nu injurai ca un tigan pe server 2 ore incontinuu
2.daca tot joci cs de cand altii erau sugari inseamna ca esti extraterestru deoarece csu' e aparut in '99
3.daca joci de asa mult timp trebuia sa ai habar de poze
4.si da poti sa itzi cauti alt server ca io ti-am zis ca aici nu o sa mai joci niciodat orice ar fi

asa ca......a revederci! cheers
Kellerman
Kellerman

Mesaje : 18
Data de înscriere : 25/01/2008
Varsta : 33

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty Kellerman cel Rau

Mesaj  ManSlauther Sam Mar 15, 2008 4:43 pm

Ce rau esti Kell !
ManSlauther
ManSlauther

Mesaje : 26
Data de înscriere : 12/03/2008
Varsta : 33
Localizare : PaKisTaN

http://www.leds.hellgamers.ro

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty ?

Mesaj  ex gamer | <<<Sa Dum Mar 16, 2008 9:21 pm

Mah spune-mi si mie de ce mi-ai dat ban , poze am dat de cate ori sau cerut si pe loc Question Question Question care e problema , macar lamureste-ma dak tot m-am inscris pe forum.

ex gamer | <<<Sa

Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/03/2008

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty vreau sa stiu

Mesaj  =>[No_Limits]<= And Joi Apr 03, 2008 9:55 pm

vreau sa stiu dc iau mereu banned list,in ultima vreme cred ca am luat cam vrio 7 dinastea,si eu nu am nici un cod nimik,mi se da banul si peste cateva ore mil scoate,vreau sa fiu si eu lamurit dc iau banned list
=>[No_Limits]<= And
=>[No_Limits]<= And

Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/04/2008

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty cfg

Mesaj  Kellerman Mar Mai 06, 2008 12:19 pm

=>[No_Limits]<= And a scris:vreau sa stiu dc iau mereu banned list,in ultima vreme cred ca am luat cam vrio 7 dinastea,si eu nu am nici un cod nimik,mi se da banul si peste cateva ore mil scoate,vreau sa fiu si eu lamurit dc iau banned list

probabil ai vreo problema cu cfgul...daca folosesti cfg scoatel ca daca ai vre-un script in el si il detecteaza serveru deaia itzi da ban!incearca sa schimbi cs silent
Kellerman
Kellerman

Mesaje : 18
Data de înscriere : 25/01/2008
Varsta : 33

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty Re: Mesaj pentru Damian

Mesaj  D-Tell Dum Iun 29, 2008 11:36 am

sal sun D-Tell de pe sv si vreau sai spun lu damian k a fact ce-a mai mare prostie ca ia luat adminul lu anubis...cu toate ca mai dadea cate un kick sau llama deaiurea la kare vb urat era tot timpul pe sv nu erau codari si jucam si noi linistiti...dar aku e ft rar admin pe sv si el cu toate ca nu mai e admin e pe sv mai tot timpul

D-Tell

Mesaje : 1
Data de înscriere : 29/06/2008

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty hihi

Mesaj  Kellerman Dum Iun 29, 2008 11:39 am

k.k.byebye...ms ca ne-ai anuntat dar acum sunt io admin si sunt mereu pe sv;)bafta
Kellerman
Kellerman

Mesaje : 18
Data de înscriere : 25/01/2008
Varsta : 33

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty Re: Mesaj pentru Damian

Mesaj  ManSlauther Mier Iul 23, 2008 8:28 pm

mdea....
ManSlauther
ManSlauther

Mesaje : 26
Data de înscriere : 12/03/2008
Varsta : 33
Localizare : PaKisTaN

http://www.leds.hellgamers.ro

Sus In jos

Mesaj pentru Damian Empty Re: Mesaj pentru Damian

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum